KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 9794299
nr 979 4299
Oliver Herdies
(1906-1994), Sverige
Collage, 3 st, Olivier Herdies, 100x70
Kondition: slitage, skador
Oliver Herdies, belgisk-svensk bildkonstnär och författare, född 1906, död 1994.
Utrop:
400 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:05:15
Oliver Herdies
Läs mer om Oliver Herdies